• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • PRACA

    Stanowisko: Kontroler jakości

    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne wskazane kierunki związane z jakością
    • znajomość narzędzi jakości np. FMEA, 8D, MSA, SPC, PPAP, APQP
    • znajomość narzędzi: Lean Manufacturing, Six Sigma, Kaizen itp.
    • praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość obsługi pakietu MS Office
    • komunikatywność
    • zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność, rzetelność
    • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
    • znajomość wymagań branży Motoryzacyjnej jako atut

    Firma oferuje:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Obowiązki
    • realizację procedur związanych z kontrolą jakości
    • monitorowanie systemu jakości w Firmie oraz u dostawców
    • kontrola i badania wyrobów
    • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej
    • analizę informacji zwrotnej od klienta itp.
    • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientami i dostawcami
    • nadzór jakościowy nad procesami w Firmie
    • współpraca z innymi działami w Firmie oraz Firmami zewnętrznymi
    • monitoring wskaźników jakościowych, przygotowywanie raportów
    • udział w audytach klientów

    Zainteresowane osoby prosimy przesyłać CV na adres biuro@bimexboellhoff.pl
    Prosimy zawrzeć poniższą klauzulę:
    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.